Epilacija

Kozmetika i moda, friendly kozmetički i frizerski saloni itd
Post Reply
User avatar
Blesa
Posts: 16
Joined: Thu Sep 29, 2016 7:17 pm

Epilacija

Post by Blesa » Sat Oct 01, 2016 4:54 pm

Da li neko od vas moze da mi preporuci gde je najbolje raditi totalnu epilaciju?

User avatar
Nimue
Posts: 5
Joined: Mon Oct 03, 2016 10:22 am
Location: Beograd

Re: Epilacija

Post by Nimue » Mon Oct 03, 2016 10:31 am

Ja idem u salon IASC, nedaleko od Doma Omladine, u Dečanskoj 7. Cene su relativno pristojne, u odnosu na ostale koji su na istom nivou profesionalnosti ovo je upola jeftinije, a zaposleni su izuzetno ljubazni i stručni. Za sada radim epilaciju lica i efekat je prilično brzo bio vidljiv (za 3 tretmana mi je nestalo gotovo sve, potrebno je u proseku 5 - 6 tretmana). Devojka koja radi je više nego divna, prijatna. Srećno!
https://www.facebook.com/Kozmeticki-sal ... 8/?fref=ts
MtF: Meet the Fairy

User avatar
Blesa
Posts: 16
Joined: Thu Sep 29, 2016 7:17 pm

Re: Epilacija

Post by Blesa » Sat Oct 08, 2016 11:14 pm

Hvala 8-)
Nimue wrote:Ja idem u salon IASC, nedaleko od Doma Omladine, u Dečanskoj 7. Cene su relativno pristojne, u odnosu na ostale koji su na istom nivou profesionalnosti ovo je upola jeftinije, a zaposleni su izuzetno ljubazni i stručni. Za sada radim epilaciju lica i efekat je prilično brzo bio vidljiv (za 3 tretmana mi je nestalo gotovo sve, potrebno je u proseku 5 - 6 tretmana). Devojka koja radi je više nego divna, prijatna. Srećno!
https://www.facebook.com/Kozmeticki-sal ... 8/?fref=ts

User avatar
Nimue
Posts: 5
Joined: Mon Oct 03, 2016 10:22 am
Location: Beograd

Re: Epilacija

Post by Nimue » Mon Oct 10, 2016 9:39 pm

Srećno i uživaj ;) isprva JAKO boli, ali kada izržiš taj prvi - drugi tretman, posle ide sve lagano. Pritom znaš da je to ulaganje u budućnost pa se opustiš 8-)
Blesa wrote:Hvala 8-)
MtF: Meet the Fairy

User avatar
Blesa
Posts: 16
Joined: Thu Sep 29, 2016 7:17 pm

Re: Epilacija

Post by Blesa » Sat Oct 15, 2016 1:46 am

jaooo, ne volim bol :roll:

User avatar
Nimue
Posts: 5
Joined: Mon Oct 03, 2016 10:22 am
Location: Beograd

Re: Epilacija

Post by Nimue » Thu Oct 20, 2016 2:29 am

Blesa wrote:jaooo, ne volim bol :roll:
Ni ja, ali to je samo trenutno, pecne kada to radi a onda prestane. Posle mazes pantenolom, isprva je malcice neugodno dok se smiruje a posle par dana koza je tip-top. Efekti su vrlo brzo vidljivi (bar je tako kod mene). Ako zelis da nemas te dlacice i ako imas jasan cilj ispred sebe, izdrzi to malo.
MtF: Meet the Fairy

Thenatasa
Posts: 1
Joined: Mon Jan 08, 2018 5:42 pm

Re: Epilacija

Post by Thenatasa » Tue Feb 13, 2018 9:47 pm

Ciao svima,
Zanima me da li neko ima iskustvo sa kucnim laserima za epilaciju.Konkretno me zanim za Braun ipl laser...vidim da ga hvale...

Natasa

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests